Опис

Опалубка горизонтальна, яка ще називається опалубкою перекриття, є сучасною схемою перекриття, що виступає противагою перекриттю із залізобетонних плит. Це саме те, що необхідно будівельнику, щоб швидко та якісно звести монолітні перекриття різних типів. До цілого комплекту елементів входять: стійка перекриття, корона, тринога, балка, ламінована фанера.

Найважливішим елементом є стійка перекриття, завдяки своїй будові вона дозволяє змінювати висоту перекриття у межах стійки. За основу для виготовлення стійки використовують сталь.

Корона виступає опорою для повздовжніх балок. Її встановлюють на вершині стійки, також вона фіксує балку.

Тринога є металевим елементом, який запобігає перевертанню стійок під час встановлення. Завдяки своїй конструкції її встановлюють посеред приміщення, вздовж стін, а ще: в кутах. Необхідною умовою є співвіднесення кількості триніг до не менш, аніж третини кількості стійок.

Балка, у свою чергу, формує поверхню перекриття. Зазвичай балка виготовлена із клеєного брусу та деревини багатошарової, також вона просочена рідиною, щоб забезпечувати біозахист.

Ламінована вологостійка фанера знаходиться у тісному контакті із цементно-бетонним розчином. Вона кладеться на поперечні балки.